You are currently viewing Kolęda w kościele

Kolęda w kościele

  • Post published:22 stycznia 2022
  • Post category:Aktualności

W związku z zaostrzeniami związanymi z pandemią COVID – 19, w tym roku tak jak w ubiegłym, dla zdecydowanej większości wiernych naszej parafii kolęda odbywała się w kościele.

Zaprosiliśmy mieszkańców każdej z czterech wiosek na specjalną Mszę św. kolędową ofiarowaną za nich, w ramach której było poświęcenie wody i adoracja eucharystyczna z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem każdej z rodzin.

Po zakończeniu Mszy św. ksiądz starał się spotkać ze swoimi parafianami, których jeszcze nie zdążył poznać, by podzielić się uwagami o życiu parafii, zapytać o sugestie i propozycje związane z jej funkcjonowaniem. Przy wyjściu ze świątyni wierni mogli zabrać sobie pamiątkowe obrazki.