OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXIV Niedziela zwykła 

26.11.2023 r.

 

  1. Dzisiaj jeszcze Msze św. o g. 11:00 i o 15:00. Dzisiaj składka na odnowienie głównego ołtarza. Z racji uroczystości Chrystusa Króla dzisiaj po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Litanii do N.S.P. Jezusa wraz z Aktem oddania, za co dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent i zmiana tajemnic różańcowych.
  3. We wtorek przypada 14 rocznica konsekracji biskupiej Pasterza naszej diecezji – bpa Andrzeja Jeża. Polecajmy jego osobę Bogu w naszych modlitwach.
  4. We środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia N.M.P.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź przed I piątkiem w czwartek i w piątek o 16:30. W I czwartek Msza św. z Godziną św., w I piątek Msza św. z nabożeństwem do N.SP.Jezusa, w I sobotę Msza św. z różańcem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.
  6. W tygodniu Msze św. jutro i we wtorek o 6:30, w pozostałe dni o 17:00.
  7. W kaplicy w tygodniu Msze św. w czwartek i w piątek o 15:30, w sobotę o 7:30. Spowiedź przed I piątkiem w piątek o godz. 15:00.
  8. Serdecznie dziękujemy za ofiary z Cerekwi na Seminarium Duchowne w Tarnowie w kwocie 570 zł, jak również z Cząsławic w kwocie 150 zł. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego i innej prasy katolickiej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” o tym, co łączy, a co różni Kościoły katolicki i prawosławny, oraz o owocach przyjęcia Jezusa Chrystusa jako Zbawiciela i Pana naszego życia.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i gratulacje i jednocześnie przypominamy, że najpiękniejszą formą świętowania imienin, urodzin czy jubileuszy jest udział w tym dniu we Mszy św. i przyjęcie Komunii św.