XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

21.07.2024

1. Dzisiaj jeszcze Msze św o godz. 11:00 i o 16:00 Różaniec Fatimski, na który serdecznie zapraszamy i Msza św.
  2. Dzisiaj odpust w Strzelcach Wielkich. Suma o godzinie 11:00.
  3. Dzisiaj składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie
  4. W przyszłą niedzielę składka na odnowę głównego ołtarza.
  5. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo kierowców i pojazdów
  6. mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa.
  7. Msze św. w ciągu tygodnia jutro, we wtorek i czwartek o 6:30, w pozostałe dni o 18:00
  8. W kaplicy Msze św. w ciągu tygodnia w czwartek i w piątek o 7:30.
  9. W tym tygodniu celebrujemy – jutro święto św. Marii Magdaleny, we wtorek święto św Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, w środę św. Kingi, dziewicy, patronki diecezji, w czwartek święto św. Jakuba Apostoła, w piątek św. Joachima i Anny, rodziców N.M. Panny.
  10. Ponawiam serdeczną prośbę o pomoc w zorganizowaniu loterii fantowej w odpust i ofiarowywanie gadżetów.
  11. Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego”. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” o tym, jak „Gazeta Wyborcza” od wielu lat walczy z religią w szkole, oraz o jedynym w Polsce bractwie św. Marii Magdaleny działającym pod Krakowem, a w wakacyjnym cyklu o sanktuarium maryjnym w Montserat w Hiszpanii.
  12. W sobotę różaniec mężczyzn, serdecznie zapraszamy.
  13. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i gratulacje i jednocześnie przypominamy, że najpiękniejszą formą świętowania imienin, urodzin czy jubileuszy jest udział w tym dniu we Mszy św. i przyjęcie Komunii św.
  14. Zmarła śp +Ewa Pachołek z Cerekwi. Jej pogrzeb będzie w środę o godz. 14:00. Polećmy jej duszę miłosierdziu Bożemu.