You are currently viewing Powitanie

Powitanie

Drodzy Parafianie, szanowni Goście, serdecznie witamy na stronie internetowej Parafii p.w. Św. Wawrzyńca Męczennika w Cerekwi. Strona ta powstała by opowiadać o naszej parafii, jej teraźniejszości i przeszłości, budować dumę z Małej Ojczyzny, w której przyszło nam żyć, komunikować o bieżących sprawach z życia parafii. Będziemy tu informować o inicjatywach ewangelizacyjnych, świadectwach wiary i miłości do Boga i Kościoła, promować katolickie ruchy i wspólnoty, zachęcać do modlitwy i uczestnictwa w nabożeństwach, zapowiadać nadchodzące wydarzenia … jednym słowem budować naszą małą wspólnotę parafialną. Znajdziecie tu również bieżące ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszy świętych, kontakt do kancelarii parafialnej i odnośniki do innych katolickich stron internetowych.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej a chętnych do współpracy przy jej tworzeniu.