You are currently viewing Kochani Parafianie

Kochani Parafianie

Z ogromną radością witam Was na naszej stronie internetowej parafii. Wyrażam głęboką nadzieję, że poprzez podawane w niej treści, przyczyni się ona do duchowego wzrostu nas wszystkich. Strona naszej parafii zostaje uruchomiona w dzień wyjątkowy, jakim jest Wigilia Bożego Narodzenia. To doskonała okazja aby tą drogą złożyć Wam Wszystkim, Waszym Rodzinom i przybyłym do Waszych domów gościom, z serca płynące życzenia:

Niech Miłość narodzona w Betlejem zagości w Waszych sercach, niech obdarzy Was swoją łaską, prawdziwie chrześcijańską radością, optymizmem i niech towarzyszy Waszej pracy w Nowym 2022 Roku.

Narodzony Jezus to największe błogosławieństwo Boga Ojca dla ludzkości. Ta cudowna prawda wzywa nas abyśmy i my stali się wzajemnie dla siebie błogosławieństwem. Dzisiejszy świat, coraz bardziej zdominowany przez kulturę nowego pogaństwa potrzebuje błogosławieństwa. Czcigodni Rodzice czyńcie w formie błogosławieństwa znak krzyża na czołach waszych dzieci przed każdorazowym ich wyjściem do szkoły, czy w inne miejsca. Niech wyraża ono wiarę w Bożą pomoc i opiekę. Wszyscy błogosławmy siebie nawzajem.

Serdecznie dziękuję tym, którzy w sposób szczególny przyczynili się do powstania naszej strony internetowej.

Niech wszystkich Błogosławi i strzeże Bóg Wszechmogący Ojciec, Syn i Duch Święty.

Z pasterskim pozdrowieniem
Ks. Tadeusz Sępek
proboszcz