You are currently viewing Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe

• Post published:14 stycznia 2023

Spotkania opłatkowe, w którym uczestniczyli ks. proboszcz Tadeusz Sępek, ks. prałat Józef Korzeń oraz parafianie: członkowie Rady Duszpasterskiej, Akcji Katolickiej i Caritas, odbyło się na plebanii w święto Objawienia Pańskiego. Była to okazja do wspólnej modlitwy, podzielenia się opłatkiem, złożenia sobie życzeń i rozmów.

Miłą atmosferę dopełniło wspólne śpiewanie kolęd. Wszyscy zaśpiewali te powszechnie znane, Maria Pradel, która przyniosła stary śpiewnik, przypomniała te nieco zapomniane lub śpiewane niegdyś tylko w naszej parafii. Ks. Proboszcz zaśpiewał kilka kolęd z Brazylii, w oryginalnym języku, których nauczył się podczas swojej pracy misyjnej.

Niespodzianką dla uczestników spotkania były odwiedziny dzieci – Kolędników Misyjnych, grup z Cerekwi i Bessowa.